Номер Східний | Гостиницы и отели Днепропетровск - центр отдыха Ниагара

Номер Східний

Ви є тут

Українська

Вартість
номера

    До вашої уваги пропонується найкращий дизайнерський номер у готелі Ніагара у східному стилі! В ньому вас зачарують яскраві кольори (червоний та синій), арки з гобеленом та килим із кахлю. Цей двокімнатний номер із затишними дерев'яними меблями, плазмовим ТБ, холодильником, кухонною зоною та душем,  сподобається поціновувачам розкоші.

   Схід – це не лише місце екзотики та солодощів, а й час сонця, води та вогню. Саме там людина може відчути злиття трьох земних благ, трьох стихій пов'язаних силами природи.

   В Україні безліч хороших готелів, але ми запропоновуємо вам варіант, який сподобається не тільки поціновувачам розкоші та яскравості мислення, а й підійде вашому гаманцю.  Звичайно, будучи в цьому номері ви ніколи не відірветесь від цивілізації та модних технічних новинок. Тут ви не будете гостем або простим відвідувачем, ви завжди зможете відчути себе, немов у раю. Просторий двокімнатний номер, кухонна зона, затишна ванна та загальна чарівна атмосфера зроблять ваш відпочинок надзвичайно легким та приємним!