Сауна та баня | Гостиницы и отели Днепропетровск - центр отдыха Ниагара

Сауна та баня

Ви є тут

Українська

    Неймовірно гаряча температура повітря, пара, вугілля, крижана вода… Відчуття, які отримує людина при відвідуванні сауни, практично ні з чим непорівнянні. Оздоровлення гарячими парами одне з найефективніших у світі. Нехай спочатку незвична людина відчуватиме дискомфорт через спеку і печіння в носі, відвідування сауни вартує цих дрібних незручностей.

    Чи знаєте ви, що сауна була створена в той час, коли митися було дорогим задоволенням, і прості люди повинні були це робити лише три рази в житті: після народження, перед весіллям і перед смертю. Але час минає, все заборонене стає доступним і набуває величезного інтересу публіки.

    Лазні та сауни міста Дніпро лівий берег, пропонують вам найякісніші послуги, найкраще очищення, настрій та, звичайно, продовження вашого життя як мінімум на рік! Також рекомендуємо спробувати у житті ще й таке задоволення, як сауна в Дніпрі.

    І насамкінець кілька рекомендацій про те, як справжні кайфолови вважають за краще паритися в саунах. Існує прекрасна фраза: "Парся - не обпечись, піддавай - не опалися, з полиці не звалися", яка барвисто передає суть парки. Головне не переборщити та відтворити для себе найсприятливіші умови. Також можна покласти кірки цитрусів на розпечене вугілля. Це розвіє в парилці приємний аромат і допоможе розслабитись. Особливо якщо це сауна Дніпропетровськ. Любителі ялинових ароматів спеціально заздалегідь купують масла, які після розбризкують по дерев'яних полицях сауни і залишають приміщення на пару хвилин, щоб аромат увібрався і м'яко розтікся в повітрі. Це і багато іншого ви можете спробувати самі! Бажаємо вам успіхів!